• +38 (097) 469-13-53

Лебедь Виталий

Lebed Vitaliy 

Остеопат Киев

 

Закончил Первый Киевский медицинский колледж (лечебное дело), специалист по физическому воспитанию и спорту, прошел курс по мануальной терапии в Киевском медицинском институте народной и нетрадиционной медицины, практикует остеопатию с 2010 г., работает в медицинском центре «Столичный Доктор».

Семинары:

 1. Краниосакральная терапия, 1, 2, 3 уровни.
 2. Висцеральная остеопатия, 1,2 уровень.
 3. Структуральная остеопатия, 1, 2 уровни.
 4. Мышечно-фасциальные цепи.
 5. Остеопатическая коррекция ВНС.
 6. Остеопатическая коррекция костных дисфункций.
 7. Остеопатический массаж.

Квалификация, согласно программы подготовки Восточно-Европейской школы остеопатии — мастер.

Куратор практики студентов в ВЕШО.

тел.: +38 (097) 469-13-53Отзывы:

 1. Olesia Bogach :

  Після народження другої дитини (десь на 4 місяці після пологів), коли дитину довелось більше носити на руках та сидіти із нею з’явилась біль в районі куприка. Біль почала наростати дуже раптово і не вщухала. Було враження наче область у зоні куприка повністю заніміла. При найменшому навантаженні біль ставала дуже гострою і завдавала великого дискомфорту.
  Я зверталась до травматологів (відвідала чотирьох фахівців). Але відповідь була однаковою: після пологів «куприк не став на місце», щоб допомогти можемо вколоти блокаду або «позбутись» 3-4 хребців через які виникають проблем,и шляхом хірургічного втручання. Вкінці червня я вколола блокаду, оскільки вважаю, що вирізати будь що потрібно в останню чергу. Легше стало буквально на півтори місяці. Через 1,5-2 місяці все повернулось назад .
  На щастя, мені порадили звернутись в Східно –європейську асоціацію остеопатів. І я потрапила на прийом до Лебідь Віталія Миколайовича (вибрала по фото і місцю прийому J, оскільки не мала рекомендацій конкретного лікаря) . Уже після першого сеансу я зрозуміла, що зміни відбулись. На прийомі у лікаря відчула, як у мене «зміщуються» хребці!!! Було таке відчуття наче хребці вертяться довкола осі!!!! Моєму здивуванні не було меж.
  На прийому у Віталія Миколайовича була три рази у Центрі «Столичный доктор» (м. Київ). Результат просто вражає! Больові відчуття пропали, відчуття заніміння уже нема. І це всього за якихось півтори місяці і всього 3 прийоми ще й без жодних хірургічних втручань. Я досі не можу зрозуміти, як людина таке може робити лише легким дотиканням до тіла. У Віталія Миколайовича, золоті руки та чудово розвитий талант!!!
  Ще мені дуже сподобалось, що лікар розглядає організм, як комплексний об’єкт. Під час сеансів Віталій Миколайович розповідав, що також виправив положення тазу, «поставив на місце» кишківник, яєчник і ще ряд органів…. Також було надано рекомендації по фізичному навантаженню.
  Я дуже вдячна за допомогу!!!! Хоча і досі не розумію яким «магічним способом» (по іншому я не можу назвати ці вміння) Віталію Миколайовичу вдається бачити проблеми організму і «усувати їх»!
  Рекомендую кожному! Лебідь Віталій Миколайович спеціаліст у своїй сфері та обдарований практик!
  Дякую за допомогу.

 2. Olena Nekrasova :

  Доброго дня! На жаль на сайті не передбачена можливість залишати відгуки про роботу членів асоціації безпосередньо на їх сторінках тому прошу вас розмістити його. Бачу що не в мене першої виникає така проблема.
  Я є пацієнтом Віталія Миколайовича протягом більше ніж 4 років. Не перестаю захоплюватися його талантом, вмінням боротися з виникаючими проблемами та постійним навчанням новим методам. Сьогодні була здивована : коли прийшла лікар сказав стати до нього спиною, підняв руку над моєю головою і почав працювати. Важко передати відчуття :
  спочатку було враження що хребет почав випрямлятися і трохи відхилятися назад, потім як трохи хитало зі сторони в сторону, потім відчуття спустилися до черевної порожнини, потім відчула коліно з яким маю проблеми і у самому кінці пожвавлення дійшло до стоп. По закінченню Віталій докладно розповів які цілі намагався досягти і які процеси включалися.
  Пишу так докладно тому що ця інформація може знадобитися іншим. Не раз переконувалась на собі на скільки корисними для мого організму є візити до Віталія Миколайовича який приймає у клініці » Столичный доктор» м. Київ, вул. Січових стірльців, 52а. Віталій Миколайович — гарний спеціаліст який весь час вчиться новому, працює над собою, має талант та золоті руки.

 3. Виктория Якимчук :

  Добрий день!

  Хочу залишити відгук про Лебідь Віталія Миколайовича. На скільки я зрозуміла, на сайті це не можна зробити. 🙂 Вирішила Вам написати.

  Вже протягом декількох років, у разі критичної ситуації по стану свого здоров’я, звертаюсь до Віталія Миколайовича. Спершу опишу свій фізіологічний стан: у мене є грижі та протрузії у хребті, та ще декілька неприємних моментів…
  І моє перше звернення до Лебідь В.М. було саме через неймовірно нестерпні болі у спині (до багатьох лікарів зверталась, до нейрохірургів, пропонували зняти біль за допомогою уколів, пластирів та масажем, однак відчутного результату не було).
  Необхідно відмітити, що ми з першого прийому знайшли спільну мову. Лебідь В.М. — вважаю професіоналом своєї справи, не лише в остеопатії, але й більш глибших процесах (розуміння психологічного стану пацієнта, причинно-наслідкових зав’язків). Це людина, яка достатньо легкими дотиками може зняти біль та відновити здорові фізіологічні відчуття (інколи навіть не зрозуміло яким саме чином 🙂 ). Можна відчути рух хребців, пульсацію в тканинах — пояснити та описати важко, а от відчути можна. 🙂

  Він просто та зрозумілою мовою може розповісти про взаємозв’язок внутрішніх органів, чому саме з’явились «неприємні» відчуття, за чим варто слідкувати та що необхідно виконувати. Перевірила на собі, що якщо турбує біль у хребті, печінці чи навіть в органах малого тазу — до нього не лише можна, а варто звернутись і він допоможе виправити ситуацію (самопочуття стає здоровим і триває довго, якщо виконувати правила здорового харчування та не зловживати екстремальними видами спорту). 🙂

  Також, після прийому (мені приємніше казати зустрічі з Віталієм Миколайовичем), відчуваю себе енергійно наповненою, завжди веселою і спокійною «всередині».

  Віталій Миколайович, я Вам дуже вдячна за Ваші «золоті руки», розмови та тишу, які можуть бути під час прийому!

  Впевнена, що професіоналізм цієї людини допоможе багатьом. 🙂

 4. Юлия :

  В детстве была травма копчика, которая напомнила о себе после 30 лет. Сразу, после первого сеанса было ощущения обжигания в районе копчика и пульсирующее покалывание в левой ноге ниже ягодицы. На утро было полное облегчение. После обеда появилась ноющая боль, но это только первый сеанс. Результат опишу после полного курса. Спасибо Лебедю Виталию

 5. Эллина :

  К Виталию Николаевичу попала по многочисленным рекомендациям знакомых. Сначала привела сына с жалобой, что левое плечо стало выше правого. Всего за 2 сеанса осанка исправилась! Еще у ребенка сахарный диабет, я сообщила об этом доктору во время первого приема. Так вот, после 2 сеансов уровень сахара в крови снизился и мы уменьшили дозы инсулина!!! Это НАСТОЯЩЕЕ ЧУДО!!! Потом пришла к доктору сама. Очень часто испытывала боли во внутренних органах, хроническую усталость, страх и тревогу. Невероятно, но уже после 1 сеанса почти все прошло!!! Обязательно приду еще. Искренне восхищаюсь и благодарю!!! Очень рекомендую всем!!! У Виталия Николаевича золотые руки, он творит чудеса!!!

 6. Юлия :

  Хочу поделиться впечатлением о помощи Виталия. Я привела дочку со сложностями с лор органами. Беспокоили аденоиды, постоянные выделения из носа, иногда болели уши. После первого сеанса было заметное улучшение, выделен я стали прозрачными, а потом и вовсе прекратились. После третьего сеанса сходили к Лору, она удивилась состоянию аденоидов, они практически не увеличены! Вот такие чудеса)))

 7. Анна :

  Лебедь Виталий — специалист от Бога! Очень тонко чувствует все нюансы организма и волшебным образом все корректирует!
  После его терапии можно летать: активизируются все нужные процессы в теле и в прямом смысле-всё становится на свои места! У него золотые руки и мощная энергетика, которую можно прочувствовать изнутри! Настоящий профессионал своего дела, который видит и лечит не только проблему, но и ее причину.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *